Wnioski - woj. małopolskie

 Jak uzyskać wsparcie na kursy języka angielskiego metodą Colina Rose?

Pierwszym krokiem do otrzymania bonów na usługi rozwojowe jest rejestracja w Bazie Usług Rozwojowych www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl. Przedsiębiorca musi założyć konto Uczestnika instytucjonalnego w BUR, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy w systemie MARR S.A, który jest dostępny na stronie projektu www.mbon.pl (otrzymany numer ID przy rejestracji w BUR jest wykorzystywany w formularzu). 

Przedsiębiorca zgłasza chęć uczestnictwa dokonując wszystkich formalności poprzez system informatyczny obsługi bonów rozwojowych udostępniony przez MARR S.A.: www.mbon.pl.  Przedsiębiorca wypełnia i wysyła kompletny formularz rejestracyjny zgodnie z regulaminem postępowania w systemie.

  • Kandydat otrzymuje drogą elektroniczną informację o rezultacie weryfikacji i dalszym postępowaniu w celu podpisania umowy.
  • Po podpisaniu umowy MARR S.A. informuje Przedsiębiorcę o terminie dokonania wpłaty wkładu własnego oraz po dokonaniu wpłaty otrzymuje bony rozwojowe.
  • Uczestnik dokonuje wyboru kursu języka angielskiego metodą Colina Rose z Bazy Usług Rozwojowych (wyłącznie) oraz ustala z Usługodawcą (firma szkoleniowa, doradcza itp.) formę i miejsce ich realizacji.
  • Uczestnik korzysta bezpośrednio z zamówionych usług rozwojowych.
  • Rozliczenie usług rozwojowych przez MARR S.A.

Pełna dokumentacja do projektu:
https://www.mbon.pl/frontend,1/Dokumenty

W razie pytań prosimy o kontakt z naszą infolinią (12 307 32 15). Konsultanci wyjaśnią Państwu wszystkie wątpliwości związane z obowiązującymi dokumentami. Osoby zainteresowane kontaktem bezpośrednim zapraszamy do odwiedzenia Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, zlokalizowanego pod adresem:

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
ul. Kordylewskiego 11, pokój 312, 313
godziny pracy pn.-pt. od 8.00-15.00
31-542 Kraków

Dla Państwa wygody sugerujemy wcześniejsze spotkania z naszym konsultantem.

 

 

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystając nadal z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie w przeglądarce plików cookies. W celu uzyskania dodatkowych informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach prosimy o zapoznanie się z treścią naszej Polityki Prywatności.