Trenerzy

 

Tomasz Lis-Wyczółkowski

Szkoleniowiec, Koordynator działu Szybkiego Angielskiego (województwo małopolskie). Socjolog z zamiłowania i pedagog z potrzeby.Pasjonat neuropedagogiki i efektywnych sposobów nauki, marzący o rewolucji w polskim systemie oświaty. Amator pstrykania zdjęć, sportowiec, miłośnik adrenaliny i szybkich samochodów 😉 Uwielbia podróżować i oglądać dobre filmy. W wolnych chwilach podziwia sztukę współczesną (choć nie do końca zawsze ją rozumie). Krakus, lokalny patriota, a przede wszystkim niepoprawny optymista, gaduła i marzyciel, który uwielbia być wśród ludzi.

 

Marcelina Gawron

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo małopolskie). Zawsze wesoła i pełna optymizmu, prawdziwy gejzer energii 🙂 Utalentowana muzycznie – posiada cudowny niski głos, który dodatkowo zmotywuje Cię do nauki 😉 Podobno nie istnieje osoba, której nie umiałaby rozruszać i rozśmieszyć 🙂 Poza nauczaniem angielskiego bierze udział w wielu projektach muzycznych jako wokalistka. Uwielbia tańczyć, fotografować, spędzać czas na łonie przyrody i oglądać ją z pokładu samolotu.

 

Ewa Jagielnicka

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo małopolskie). Cudowna, troskliwa osoba, pokazuje kursantom, że nauka angielskiego może być wspaniałą zabawą. Prywatnie szczęśliwa mama małej Gabrysi, mistrzyni gotowania, posiadaczka kolorowych, tytanowych paznokci. Częsty bywalec i znawca dobrych restauracji. „Uczulona” na karaoke, trąbiących kierowców i używanie języka polskiego na zajęciach. Po mieście porusza się swoją żółtą cytrynką.

 

Joanna Królikowska-Rajchman

Metodyk i trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo małopolskie). Na co dzień w Engramie opiekuje się trenerkami i kursantami. Swoim uśmiechem i energią zaraża wszystkich, których spotyka na swojej drodze, a w Instytutowych kuluarach krążą słuchy, że ma niezdiagnozowane ADHD. Nasz „Królik” drugi etat przerabia w domu jako „Director of Home Operations”, starając się być jak najlepszą żoną, panią domu i mamą dwóch córeczek. Jeśli tylko znajdzie chwilkę czasu dla siebie to „upija się” dużą kawą latte, podśpiewuje pod nosem ulubione piosenki i rozwiązuje zagadki w Escape Roomach. Na zajęciach nie pozwoli Ci siedzieć cicho i będzie ciągnąć za język dopóki się tak nie rozgadasz, aż popłyniesz z nią na głębokie wody językowe i zarazisz się filozofią „I can do it” oraz „I can say it in English".

 

Marta Miliszkiewicz

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo małopolskie). Właścicielka dwóch rozbestwionych kotów 😉 Posiada poczucie humoru w klimacie Tima Burtona. Skrupulatna, wymagająca, zaangażowana i profesjonalna, ale zarazem opiekuńcza. Nieskończenie cierpliwa wobec kursantów, cechę tę ćwiczy kontemplując dojrzewanie nalewek lub wyszywając serwetki haftem płaskim. Z braku czasu na czytanie przed zaśnięciem słucha audiobooków. Zazwyczaj co wieczór zaczyna od tego samego momentu, bo bardzo szybko zasypia 😉 Fanka gotowania i jedzenia, ze szczególnym zamiłowaniem do kuchni staropolskiej oraz azjatyckiej (indyjskiej, tajskiej oraz sushi w każdej odsłonie).

 

Katarzyna Pomykała

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo małopolskie). Wyrozumiała i cierpliwa. Spec od wymyślania nowych materiałów, wycinania i laminowania. Interesuje się nowymi sposobami przekazywania wiedzy. Jej ulubione zwierzątko to jeż. Uwielbia słońce, śnieg oraz spędzanie czasu na łonie natury. Tydzień bez sportu to dla niej tydzień stracony. Lubi wyzwania i nie umie usiedzieć w domu – jeśli akurat nie ma jej w pracy, to pewnie jeździ na rowerze lub na nartach.

 

Katarzyna Szpond

Office Manager w dziale Szybkiego Angielskiego. To jej głos słyszycie jako pierwszy w słuchawce i to ona prowadzi Was przez przygodę z językiem angielskim w naszym Instytucie. Uwielbia kontakt z ludźmi zarażając ich potężną dawką pozytywnej energii, dlatego świetnie czuje się na swoim stanowisku ☺ Zakochana w Małopolsce, pasjonatka dobrego filmu oraz literatury faktu. Wygrywa każdy zakład 😉 Alergicznie reaguje na ciszę, „niedzielnych” kierowców i osoby bez poczucia humoru. Istnieją dla niej tylko trzy kolory: biały, szary i czarny 😉 Prywatnie szczęśliwa żona, posiadaczka dwóch kociaków, właśnie przygotowuje się do nowej życiowej roli przyszłej mamy ☺ Jeszcze nie zaczęła urlopu, a już tęskni za Instytutem…

 

 

Ania Wojcieszak

Dyrektor, Metodyk i Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie). Lubi pracować z ludźmi, a nauka angielskiego sprawia jej radość, tym większą jak widzi, że jej kursanci robią postępy dobrze się przy tym bawiąc. Wierzy w siłę uśmiechu, dobrego humoru i przyjaznej atmosfery podczas zajęć. Ponieważ każdy Kursant jest inny, szuka różnych rozwiązań, aby każdy uczył się w sposób taki, jak lubi. Dla niej nauka to kreatywna zabawa uwieńczona szybkimi osiągnięciami!

 

Marta Domagalska

Metodyk i Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie). Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, ukończyła Kurs metodyczno-pedagogiczny w zakresie nauczania języka angielskiego, posiada Certificate of Proficiency in English (CPE) oraz Certyfikat University of Cambridge Teaching Knowledge Test. Prywatnie miłośniczka jamników. Praca jest jej pasją, którą pragnie się dzielić. Dla niej uczenie to oprócz przekazywania wiedzy, spotkanie z drugim człowiekiem. Jako załoga placówki w województwie śląskim współdziałamy, by stworzyć przyjazną atmosferę, profesjonalne usługi edukacyjne, a przede wszystkim zobaczyć uśmiech na twarzach Kursantów!

 

Tomasz Drogokupiec

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie). Absolwent filologii angielskiej tłumaczeniowej z językiem chińskim na Uniwersytecie Śląskim. Muzyk, pasjonat tańca i aktorstwa. Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi poprzez scenę dało mu szersze spojrzenie na nauczanie. Nauczanie języka stało się jego pasją. Wierzy, że dobra nauka języka angielskiego to nauka poprzez zabawę, poznawanie i przyjemną atmosferę. Przenosząc muzykę oraz teatr do sali zajęciowej tworzy intrygujący klimat, który pozwala uczniom poznać większe spektrum językowe. Na jego zajęciach każdy odnajdzie swoją własną drogę do angielskiego.

 

Dominika Dzieńska-Ociepka

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie). Absolwentka filologii angielskiej tłumaczeniowej z językiem niemieckim. Swoją przyszłość od najmłodszych lat wiązała z językiem angielskim. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zarówno ogólnego, jak i biznesowego. Pracowała z kursantami na wszystkich poziomach zaawansowania. Jest osobą kreatywną i wesołą, przez co jej zajęcia są urozmaicone i pozbawione nudy. Jej zdaniem każdy może nauczyć się języka angielskiego, a nauka powinna sprawiać radość oraz dawać satysfakcję. Podchodzi do kursantów indywidualnie i skutecznie dąży do wyznaczonego przez nich celu językowego. Lubi pracę z ludźmi, a satysfakcję sprawiają jej postępy i uśmiech kursantów. Kocha zwierzęta, góry i czytanie książek.

 

Angelika Miśkiewicz

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie). Absolwentka filologii angielskiej tłumaczeniowej z językiem arabskim na Uniwersytecie Śląskim. Angielski jest jej pasją od najmłodszych lat. Uczenie daje jej dużo satysfakcji, a kontakt z kursantami zastrzyk pozytywnej energii.  W swojej pracy szuka takich rozwiązań, aby dobra zabawa dawała efekty najcięższej pracy. Uwiebia widzieć postępy swoich uczniów, które są dla niej największą motywacją. Wolny czas spędza na rowerze lub na gotowaniu.

 

Małgorzata Pęczak

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie). Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim (specjalność nauczycielska). Uczyła języka angielskiego kursantów w każdym wieku (dzieci i osoby dorosłe) oraz na każdym poziomie zaawansowania. Absolwentka studiów podyplomowych z nauczania języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Śląskim. Jest uzależniona od dzielenia się wiedzą! Ten zdrowy nawyk towarzyszy jej już kilka lat. Na zajęciach stara się zarazić uczniów nie tylko swoją pasją do języka angielskiego, ale także uśmiechem. Bardzo ceni pracowitość i wytrwałość w dążeniu do postawionych celów, dlatego jako lektor skutecznie wspiera w nauce Kursantów, służy radą i towarzyszy w arcyciekawej przygodzie, jaką jest wędrówka po krainie języka angielskiego. Prywatnie uwielbia gotować.

 

Kinga Plewa

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose (województwo śląskie). Absolwentka filologii angielskiej o profilu metodyka nauczania języka angielskieego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Podobnie jak język angielski, muzyka jest jej największą pasją. W swojej pracy ceni przede wszystkim przyjazną atmosferę, tak aby nauka stawała się przyjemnością i dobrą zabawą. W wolnych chwilach gra na gitarze, śpiewa i komponuje muzykę.

 

Barbara Szewczyk

 

Trener języka angielskiego - absolwentka filologii angielskiej, kultury i literatury angielskiego obszaru językowego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studiów podyplomowych food studies na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zarówno ogólnego, jak i biznesowego. Pracowała z kursantami na wszystkich poziomach zaawansowania. Angielski jest jej pasją, którą rozwija wraz z podróżowaniem po świecie. Nauczanie języka daje jej duży zastrzyk energii, a rozmowa i poznanie drugiego człowieka to dla niej najistotniejsza część pracy. Jej zdaniem każdy może nauczyć się języka angielskiego, a nauka powinna sprawiać radość oraz dawać satysfakcję. Podchodzi do kursantów indywidualnie i skutecznie dąży do wyznaczonego przez nich celu. Prywatnie miłośniczka dobrego jedzenia i gotowania.

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystając nadal z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie w przeglądarce plików cookies. W celu uzyskania dodatkowych informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach prosimy o zapoznanie się z treścią naszej Polityki Prywatności.